Úvodní stránka  /  Nášlapy na schody

Nášlapy na schody

Dřevěné nášlapy

Dřevěné nášlapy

Zvolit
Kamenné nášlapy

Kamenné nášlapy

Zvolit
Skleněné nášlapy

Skleněné nášlapy

Zvolit

Při výběru schodiště je důležité věnovat i patřičnou pozornost materiálu pochozích nášlapů, ze kterého mají být vyrobeny. Nejen s ohledem na osobní vkus, ale i na užitnou hodnotu. Empate Vám nabízí nejširší nabídku nášlapů v ČR, ukázky některých z nich najdete v této galerii.

 

Nášlapy na schody Empate se vyrábí v těchto typech:

 

Dřevěné nášlapy

Vyžadujete krásný, útulný, teplý, ale při tom moderní interiér? S nejširší nabídkou dřevěných stupňů od Empate takový mít budete. Dřevěné schody jsou určené hlavně do rodinných domů a bytů. Při nešetrném zacházení se mohou poničit, či poškrábat a proto nejsou vhodné do komerčních či obchodních prostor.

 

Kamenné nášlapy

Pokud toužíte po schodišti, které zcela změní Váš interiér a zároveň bude praktické, odolné a stálé, pak neváhejte už ani chvíli. Kamenné schodiště je velmi odolné, jak po stránce zatížení, tak proti fyzickému opotřebení, barevně stálé a nenapodobitelné.

 

Skleněné nášlapy

Chcete se odlišovat, být jiní, chcete luxusní a moderní interiér? Pak skleněné stupně jsou tou jedinou správnou volbou. Skleněné stupně jsou vhodné pro svou výjimečnost do komerčních a reprezentativních interiérů, obchodů či vestibulů, stejně tak i do moderních a luxusních rodinných domů a bytů.

 

Ocelové nášlapy

Hledáte hlavně funkčnost, ale při tom Vám záleží na perfektním zpracování? Ocelové schody jsou právě pro Vás. Odolné ocelové schody jsou vhodné převážné pro venkovní použití či do těžších provozů, případně v technických moderních kancelářích a obchodech.

 

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*