Úvodní stránka  /  Schody

Schody dle typu

SKLENĚNÉ schody

Jedinečná celoskleněná schodiště s nosným prvkem ze skla! Jedinečnost, výjimečnost, vytříbený vkus a nepřekonatelná originalita v jednom provedení.

Zvolit

DŘEVĚNÉ schody

Chcete mít celodřevěné schodiště, a přitom stále s moderními prvky a čistým designem? Tak potom je toto schodiště přesně určeno pro vás.

Zvolit

KOMBI schody

Líbí se Vám sklo i dřevo a chcete tyto materiály vzájemně nakombinovat? Vyberte si elitní schodiště se skleněnou nosnou konstrukcí a dřevěnými nášlapy!

Zvolit

Lomené schody

Luxusní lomené schodiště pro náročné klienty s použitím materiálu CORIAN nebo CORRALIT, a to v nepřeberných barevných provedení a svítících proužků.

Zvolit

Konzolové schody

Moderní konzolové schodiště učiní každé bydlení výjimečným. Netradiční pojetí tvaru hraničící až se strohostí uspokojí i nejvyšší estetické nároky.

Zvolit

Stupnicové schody

Moderní schodiště pro náročné klienty, kteří milují dřevo! Bez přiznané nosné konstrukce, ve spojení s celoskleněným zábradlím vzniká ladné a lehké schodiště.

Zvolit

Stupnicové ocelové schody

Schodiště které doplní váš interiér jedinečným tvarem, moderností a stane se ústředním prvkem celého prostoru! Vystupte ze šedi nudnosti.

Zvolit

Příhradové schody

Originalita s moderními prvky pro každého, kdo se chce odlišovat. Neotřelá a technicky náročná konstrukce příhradových schodů od předních architektů!

Zvolit

DŘEVĚNÉ točité schody

Opravdu jinak pojaté stylové točité schodiště, a to navíc ze dřeva, které vám navrhneme na míru. Udělejte schody jinak než jak znáte!

Zvolit

SKLENĚNÉ točité schody

Celoskleněné točité schodiště s úchvatným designem, lehkostí, které nenaruší prostor kolem sebe a stane se chloubou vašeho prostoru.

Zvolit

Bočnicové schody

Lehké, pevné, stabilní a maximálně bezpečné schody. Bočnicová schodiště Indigo nabízejí zajímavý moderní design a skvěle se hodí k reprezentativním účelům.

Zvolit

Čepové schody

Jemné schodiště s propracovanými detaily a nejsubtilnější konstrukcí z naší nabídky. Čepové schody Kalypso krásně ozdobí interiér Vašeho domova nebo firmy.

Zvolit

Jeklové schody typ I

Chcete mít jednu středovou nosnou konstrukci a páteřové schody se vám nelíbí! Pak je tu pro vás designově jednoduší středová jeklová konstrukce.

Zvolit

Jeklové schody typ II

Estetické a bezpečné schodiště s nápadnou a propracovanou konstrukcí schodů. Jekl je tu pro všechny, komu se bočnicové schody zdají příliš subtilní.

Zvolit

Kazetové schody

Technicky čistá konstrukce skvěle doplňuje moderní nebo výrazně technický interiér. Kazetové schody jsou stylové a originální schody pro náročné!

Zvolit

Bočnicové/ jeklové schody s čepem

Bočnicové/jeklové a čepové schodiště v jednom. Aleternativa, kde samostatný čepový systém nelze použít.

Zvolit

Páteřové schody

Jednoduché a elegantní schody se vzdušnou a lehkou konstrukcí. Páteřové schody jsou velmi variabilní a skvěle se přizpůsobí jakémukoli interiéru.

Zvolit

Točité schody

Prostorově nenáročné schodiště, které se hodí i do menších interiérů. Točité vřetenové schody zaberou minimum místa a přitom prostor stylově oživí.

Zvolit

Venkovní schody

Schody, které jsou odolné vůči vlhku a extrémním teplotám a přitom bezpečné a s atraktivním vzhledem. Kvalitní venkovní schodiště pro jakýkoli účel.

Zvolit

Schody a schodiště

Představujete si schody, které nejsou jen funkční a nezbytnou částí domu či bytu, ale také jeho ozdobou a chloubou? I takové může schodiště být.

 

Moderní schodiště od Empate vynikají lehkostí, nevšedními tvary a variabilitou.
Nebudou nikdy pouhou architektonickou nezbytností. Naopak, schody od nás se stanou svébytným a zajímavým doplňkem Vašeho interiéru či exteriéru.


Schody Empate vděčí za svou výjimečnost nejen prvotřídnímu zpracování každého schodiště, ale také kvalitním materiálům používaným na schody.

 

Schody a schodiště všech typů

Proto, abychom uspokojili potřeby skutečně každého zákazníka, naše nabídka obsahuje schody a schodiště všech typů a tvarů. Ty pravé schody si u nás vybere skutečně každý.

 

Moderní schody Empate se vyrábí v těchto typech:

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*