Úvodní stránka  /  Schody  /  Bočnicové / jeklové schody s čepem

Bočnicové / jeklové schody s čepem

Bočnice/jekl v kombinaci s čepem 4

Nerezový nosný profil na vnitřní straně, stupně dub přírodní usazené na nerez trny, nerezové hranaté zábradlí přivařené k nosnému profilu, výplň hranatá, madlo dřevěné
Mám zájem o tyto schody Nevím si rady

Další galerie Bočnicové / jeklové schody s čepem

Jiný typ schodů dle typu

Schodiště s bočnicí/jeklem v kombinaci s čepem

Líbí se Vám subtilní a vzdušné čepové schody, ale nelze je pro Vaši stavbu použít? Řešením Vašeho problému může být realizace kombinovaného systému schodiště - bočnicové a čepové schodiště v jednom, tedy náš model Slim!


Základem schodišťového systému Slim je použití čepů na jedné straně schodiště a na straně druhé umístění schodnice, která nahrazuje zeď. Kombinované schodiště Slim oceníte zejména v případě, kdy zeď, ke které má být schodiště připevněno, je slabá a použití samostatného čepového systému zde není možné.


Schodiště Slim nejlépe vynikne v provedení z nerezu a se stupni ze dřeva. Dřevo účinně zmírňuje dojem chladu, který nerezové schodiště může vyvolávat. Schodiště Slim je skvělým řešením pro většinu interiérů!


Prohlédněte si naši galerii schodišť Slim, vyberte si konkrétní design, zadejte poptávku a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Případně využijte našeho návrháře a navrhněte si Slim schodiště přesně dle Vašich představ.

 

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*