Úvodní stránka  /  Schody  /  Bočnicové schody

Bočnicové schody

BOČNICOVÉ SCHODY 27

Ocelová nosná konstrukce v komaxitové úpravě ANTRACIT, s kamennými nášlapy ze žuly s protiskluzovými pásky a skleněnou podestou. Zábradlí celonerezové svařovaný typ.
Mám zájem o tyto schody Nevím si rady

Další galerie Bočnicové schody

 1 2 3  
 1 2 3  

Jiný typ schodů dle typu

Bočnicové schodiště

Hledáte schody, které budou lehké a nenaruší prostor bytu? Schody se zajímavým designem, ale přesto pevné, stabilní a bezpečné? Bočnicové schodiště Empate splňuje všechny tyto požadavky zároveň!


Bočnicové schody od nás vyhovují měřítkům nejmodernějšího designu i nejpřísnějším požadavkům bezpečnosti. Bočnicová schodiště vyrábíme v mnoha provedeních, z ocelového nebo nerez plechu. Každý si tak snadno vybere schody podle svých preferencí a finančních možností. Bezpečné, moderní a technické bočnicové schody se hodí do reprezentativních komerčních a veřejných provozů, stejně jako do rodinných domů.


Říkáte si, že by bočnicové schodiště mohlo být vhodným řešením pro Váš interiér? Prohlédněte si naši galerii bočnicových schodišť, vyberte si konkrétní design, zadejte poptávku a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Případně využijte našeho návrháře a navrhněte si bočnicové schodiště přesně dle Vašich představ.

 

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*