Úvodní stránka  /  Schody  /  Jeklové schody typ II

Jeklové schody typ II

jeklové schody 3

Nerezový nosný profil broušený na 45st., stupně skleněné (pískované 3proužky) lepené na nerezové terče (odlehčující efekt), zábradlí nerezové hranaté, výplň a madlo kulaté
Mám zájem o tyto schody Nevím si rady

Další galerie Jeklové schody typ II

Jiný typ schodů dle typu

Jeklové schody typ II

 

Hledáte bezpečné a esteticky zajímavé schodiště? Líbí se Vám, když je konstrukce schodů viditelná a dokonale opracovaná? Zdá se Vám bočnicové schodiště příliš subtilní? Právě pro Vás je tu jeklové schodiště!

 


Jekl se díky široké škále svých rozměrů postupně stává stále oblíbenějším materiálem pro konstrukci schodiště. Schody, jejichž základním stavebním prvkem je jeklová konstrukce, splňují ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost a jsou zároveň velmi trvanlivé a estetické.

 


Jeklové schodiště od Empate nabízí dokonalé opracování a je proto zvláště vhodné do reprezentativních komerčních vestibulů a do větších prostor rodinných domů, kde si vytvoří své vlastní dominantní postavení.

 


Doporučujeme jeklové schodiště se skleněnými nášlapy v kombinaci s nerezem. Tento design schodiště zaručeně ozdobí a povznese Váš interiér! Prohlédněte si naši galerii jeklových schodišť, vyberte si konkrétní design, zadejte poptávku a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Případně využijte našeho návrháře a navrhněte si jeklové schodiště přesně dle Vašich představ.

 

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*