Úvodní stránka  /  Schody  /  Kazetové schody

Kazetové schody

Insignia

kazetové schodiště 3

Nerezová konstrukce se skleněnými nášlapy (2pískované proužky) lepené na nerezové terče (odlehčující efekt) a nerezové kulaté zábradlí s výplní a madlem
Mám zájem o tyto schody Nevím si rady

Další galerie Kazetové schody

Jiný typ schodů dle typu

Kazetové schodiště

Hledáte schodiště, které bude reprezentovat Váš moderní nebo technický interiér? Naše kazetová schodiště vynikají technicky čistou konstrukcí se smyslem pro detail – díky tomu najdou uplatnění ve všech moderních interiérech!


V rámci konstrukce kazetových schodů je každý schod tvořen samostatnými rámy. Tyto rámy jsou potom upevňovány k zábradlí schodiště a do obvodového zdiva. Kazetové schody vyrábíme pro jejich exkluzivitu pouze v nerezovém provedení a výhradně se stupni ze skla, nebo kvalitního kamene (žuly, mramoru či technistone, více viz katalog nášlapů). Kazetové schody od nás budou po dlouhá léta účelnou ozdobou a dominantním architektonickým prvkem Vašeho interiéru.


Kazetové schodiště Empate – to je stylová a jedinečná konstrukce pro náročné! Prohlédněte si naši galerii kazetových schodišť, vyberte si konkrétní design, zadejte poptávku a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Případně využijte našeho návrháře a navrhněte si kazetové schodiště přesně dle Vašich představ.

 

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*