Úvodní stránka  /  Schody  /  Páteřové schody

Páteřové schody

páteřové schody 10

Ocelová páteř v metalíze měděné, nášlapy buk přírodní, zábradlí dřevěný sloupek s nerez konzolou, nerezová výplň a dřevěné madlo
Mám zájem o tyto schody Nevím si rady

Další galerie Páteřové schody

Jiný typ schodů dle typu

Páteřové schodiště

Hledáte schodiště, které nebude rušit interiér Vašeho domova robustní zámečnickou konstrukcí? Páteřové schody jsou jednoduché i elegantní a jejich konstrukce je vzdušná a lehká. Naše speciální páteřové schodiště se nesnaží ovládnout prostor, ale vždy jej vhodně doplňuje!

 

Základem páteřového schodiště je nosná konstrukce, na které jsou připevněny masivní dřevěné nášlapy. Páteřové schody mají jednu obrovskou výhodu. Jsou velmi variabilní a vy si tak můžete navrhnout jakýkoliv tvar schodiště. Díky tomu, že páteřové schodiště nabízí množství provedení, snadno se přizpůsobí možnostem každého interiéru. Páteřové schody Vám tak pomohou ušetřit místo pro další bytové prvky. Tento typ schodiště je ideálním řešením pro rodinné domy a byty.


Páteřová schodiště od Empate – to jsou moderní schodiště za skvělou cenu. Prohlédněte si naši galerii páteřových schodišť, vyberte si konkrétní design, zadejte poptávku a my Vám rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku. Případně využijte našeho návrháře a navrhněte si páteřové schodiště přesně dle Vašich představ.

 

5 důvodů proč Empate

  • profesionální výroba na míru
  • komplexní služby
  • obsáhlé portfolio
  • nejvyšší kvalita
  • jistota kroku
Přijďte nás navštívit v Praze PO - PÁ 10 - 18h individuálně po tel. dohodě
Přijďte nás navštívit v Brně PO - PÁ 6:30 - 15h individuálně po tel. dohodě
Kontaktujte nás

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*