SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Jsme velmi rádi, že jste zavítali na tuto naši stránku, a ať už jste architekt, designer, projektant či majitel stavební firmy, nabízíme Vám zajímavou možnost:

SPOLUPRÁCE S NÁMI PŘI NÁVRHU A REALIZACI SCHODIŠŤ ČI ZÁBRADLÍ

Empate, a.s. patří mezi špičku v tomto oboru a naše schodiště a zábradlí splňují nejvyšší nároky na kvalitu, design, bezpečnost a provedení. Nespokojíme se pouze s tím, že si naše produkty Vaši klienti vyberou. My chceme, aby byli hýčkánia my jsme vše za Vás a za ně zajistili, a s Vaší podporou jsme se stali TOP 1 firma!


MÍT OD NÁS KOMPLEXNÍ SLUŽBY A BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ

Nevíte si rady s jednotlivými typy schodišť či zábradlí? Nevíte, jaký detail je léty prověřený a bezpečný? Nevíte jaký typ schodiště, zábradlí nebo materiál nejlépe zvolit? Nevadí, jsme tu od toho my, abychom Vám pomohli!

více

MÍT ŠIROKÝ VÝBĚR TYPŮ SCHODIŠŤ A ZÁBRADLÍ PRO VAŠE KLIENTY

Naše portfolio je velmi obsáhlé a stále se rozšiřuje. Snažíme se vyvíjet nové a nové typy, detaily, kombinace materiálů či nápadů, abychom splnili všechna Vaše přání nebo přání Vašich klientů.


INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K VAŠIM KLIENTŮM

Vždy se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům jakéhokoliv klienta. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s cílem dosáhnout nejlepšího výsledku tou nejefektivnější cestou.


ZÁRUKY NEJVYŠŠÍ KVALITY ZPRACOVÁNÍ A MATERIÁLŮ

Naše materiály vybíráme s ohledem na prvotřídní kvalitu, funkčnost, bezpečnost a modernost. Nenecháváme nic náhodě, neboť sami víme, že krásu dělá "detail".

více

CO VÁM SPOLUPRÁCE S NÁMI PŘINESE?

Vážíme si každého, kdo s námi spolupracuje, ať už se jedná o jednotlivce či velkou společnost. Rádi s Vámi uzavřeme dohodu o spolupráci, čímž získáte


BEZSTAROSTNOST
Díky našemu poradenství a nabídky komplexních služeb od prvotní konzultace až po vlastní realizaci se postaráme o Vašeho klienta a Vy se můžete plně věnovat svému podnikání!

SPOKOJENÉHO KLIENTA
Co bychom si měli více přát! Je to naším hlavním cílem, a všichni zaměstnanci jsou k tomuto směřováni.

ODPOVÍDAJÍCÍ ODMĚNU
Za každého doporučeného nebo Vašeho klienta Vás rádi odměníme.


Pro více informací ohledně možností naší spolupráce nás kontaktujte dle pro Vás nejbližší vzorové prodejny Empate, a.s. Pevně věříme, že při spolupráci s námi litovat nebudete!

kontakt

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*