jak pracujeme?

Jak pracujeme?

Zpracujeme celý projekt nebo jen doladíme váš návrh

Vytvoříme pro vás umělecké dílo i praktické schodiště. Při práci se neradi držíme při zemi – čím je projekt náročnější, tím víc nás baví. Díky vlastní výrobě, minimu subdodávek a 14 letům zkušeností si můžeme dovolit realizovat i ta nejnáročnější přání.

Od první schůzky až po předání – společně ladíme váš domov

1) Navštívíte nás

Přijdete k nám s vlastním návrhem, který spolu jen doladíme, nebo nám necháte volnou ruku od začátku.

Navštívíte nás

2) Navrhneme plán

Vypracujeme vám nástin ceny a předložíme návrh termínu. Současně vás požádáme o stavební plány domu.

Navrhneme plán

3) Všechno připravíme

Pošleme k vám své techniky a konstruktéra, kteří vše naskenují, změří a zakreslí. Zašleme vám konkrétní návrh včetně přesné ceny.

Všechno připravíme

4) Dostanete osobního projektanta

Dostanete svého osobního projektanta. Ten se postará, abyste rozuměli každé lince v nákresu a přesně věděli, co se právě děje. Vypracuje 3D návrh, který společně vyladíme.

Dostanete osobního projektanta

5) Projekt nainstalujeme u vás doma

Teprve ve chvíli, kdy jste s návrhem 100% spokojení, pošleme vše do výroby. Hotové dílo, prověřené striktní výstupní kontrolou, nainstalují montéři během tří dnů k vám domů.

Jak dlouho trvá výroba a dodání?

Každý projekt je individuální a liší se materiálem, postupem i detaily. Jako minimální dobu stanovujeme 6 týdnů, ta se nicméně může protáhnout i na 12 týdnů.

Reklamace a pozáruční servis

Stejně, jako jsou individuální a unikátní naše projekty, jsou individuální i smlouvy. Jedno mají ale společné – pozáruční servis, který vnímáme jako samozřejmost. Během něj vše opravíme na vlastní náklady.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů